Skip to content
Urządzenia OEM rekomendowane dla ASO
Model: EZ-ADAS
Producent: Snap-On
Kategoria: Urządzenie do kalibracji systemów ADAS
Przeznaczenie: Samochody osobowe
Kod producenta: Basic EESE900BK / Deluxe EESE900DX
Rekomendacja OEM: Volkswagen, Mercedes-Benz, KIA, Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Volvo, Audi

EZ-ADAS system OEM do kalibracji kamer i radarów

EZ-ADAS system do kalibracji kamer i radarów - schemat

System do rekalibracji EZ-ADAS

Coraz bardziej wyrafinowane i szeroko stosowane systemy ADAS stanowią wyzwanie dla serwisów blacharsko-lakierniczych oraz serwisów mechanicznych - wyzwanie, które jednocześnie otwiera nowe możliwości.

Nawet najprostsza naprawa może wymagać kalibracji jednego lub więcej systemów ADAS. Precyzyjny i wydajny system kalibracji ADAS daje Ci nowe możliwości biznesowe.


 

Innowacyjne standardy

System rekalibracji EZ-ADAS to zaawansowany zestaw precyzyjnych narzędzi zaprojektowanych zgodnie z innowacyjnymi standardami, który jest łatwy w użyciu nawet dla mechanika, który robi to pierwszy raz.

Po wyznaczeniu geometrycznej osi jazdy według przyjaznej dla użytkownika procedury, można szybko ustawić tarcze kalibracyjna za pomocą lasera, co zapewnia dokładne i niezawodne wyniki.

Cała procedura rekalibracji z przewodnikiem składa się z zaledwie kilku łatwych kroków - nawet o 40% mniej czynności do wykonania niż w większości dostępnych na rynku systemów - co skutkuje znacznie lepsza wydajnością.


 

System EZ ADAS kalibracja
Technologia laserowa - Laserowe pozycjonowanie dla szybkiego i dokładnego ustawienia tarcz kalibracyjnych.
System EZ ADAS lasery
Stojak na laser z lustrem - Dokładne pozycjonowanie dzieki łatwemu wyznaczeniu linii srodkowej za pomoca stojaka z lustrem.
EZ-ADAS wózek mobilny
Opatentowany system pozycjonowania - Przewodnik ustawienia tarcz kalibracyjnych według specyfi kacji OEM.
EZ ADAS kalibracja radarów i kamer 5
Składany i mobilny - Składana konstrukcja o niewielkich wymiarach, nie zajmuje duzo miejsca w warsztacie.
system kalibracji EZ ADAS mobilna appka
Aplikacja mobilna - System EZ-ADAS oferuje wyjatkowa aplikacje mobilna z łatwymi i zrozumiałymi fi lmami 3D, które poprowadza Cie jak umiescic tarcze kalibracyjne i zapewniaja wszystkie informacje potrzebne do wykonania ponownej kalibracji. Poswiecilismy czasu aby zrozumiec i opracowac procedury OEM, wiec Ty nie musisz tego robic.
zwiększ swój dochód - ez-adas - kalibracja
Zwiększ swój dochód - Nawet o 40% mniej czynnosci do wykonania niz w innych dostepnych na rynku systemach do kalibracji adas
wózek do przechowywania tarcz kalibracyjnych systemu EZ-ADAS
Wózek do przechowywania - Idealne rozwiązanie do przechowywania twoich Tarcz kalibracyjnych i akcesoriów. Wózek EZ-ADAS zapewnia rozwiazanie do przechowywania dla wszystkich tarcz kalibracyjnych i akcesoriów, ma równiez dodatkowe miejsce do przechowywania innych akcesoriów zazwyczaj uzywanych podczas prac kalibracyjnych ADAS (sprzedawany osobno).
tester diagnostyczny SUN PDL5600
Tester diagnostyczny - Tester diagnostyczny PDL pozwoli w pełni przeprowadzic rekalibracje ADAS w kompletny sposób, a takze zawiera funkcje, których oczekujesz od testerów diagnostycznych Sun®: kody, dane, testy, adaptacje i kalibracje dla szerokiej grupy pojazdów wszystkich głównych producentów i marek (sprzedawany osobno).

SPECYFIKACJA I DANE TECHNICZNE EZ-ADAS

Producent: Snap-On
Kategoria: Urządzenie do kalibracji systemów ADAS
Przeznaczenie: Samochody osobowe
Aprobata OEM: Volkswagen, Mercedes-Benz, KIA, Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Volvo, Audi

DO POBRANIA